Вест Хэм Юнайтед - Рапид онлайн трансляция матча

Лига Европы - 30 сентября 2021, 22:00 - Стадион Лондон
Главный судья: Тобиас Штилер
2 - 0
Вена
29' Деклан Райс 44' Срджан Граховац
57' Греймл, Лео 62' Kara, Ercan Вышел: Grull, Marco 62' Фунтас, Таксиарчис Вышел: Kitagawa Koya 62' Власич, Никола Вышел: Ланзини, Мануэль 62' Нобл, Марк Вышел: Соуцек, Томаш 62' Майкл Антонио Вышел: Джаррод Боуэн 62' Греймл, Лео Вышел: Филип Стойкович 74' Ульманн, Максимилиан Вышел: Йонас Ауэр 75' Исса Диоп 76' Андрей Ярмоленко Вышел: Пабло Форнальс 82' Деян Петрович Вышел: Ljubicic, Robert 90' Мохамед Саид Бенрахма
  • Вест Хэм Юнайтед выигрывает первую половину матча в 43% случаев, Рапид Вена выигрывает в 43%.
  • Когда Вест Хэм Юнайтед лидирует 1-0 дома, они побеждают в Вест Хэм Юнайтед% своих матчей.
  • Когда Рапид Вена проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в Рапид Вена% своих матчей.
  • Вест Хэм Юнайтед выигрывает первый тайм в 43% матчей, Рапид Вена выигрывает в 43% матчей.
  • Вест Хэм Юнайтед забивает 1.86 гола, играя дома, а Рапид Вена забивает 1.81 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Когда Вест Хэм Юнайтед проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Вест Хэм Юнайтед% своих матчей.
  • Вест Хэм Юнайтед's performance of the last 5 matches is better than Рапид Вена's.
  • Когда Рапид Вена лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в Рапид Вена% своих матчей.
  • Рапид Вена пропускает в каждом из последних 7 матчах.
ГООЛ! Мохамед Саид Бенрахма
90'
82'
Деян Петрович
Вышел: Ljubicic, Robert
Андрей Ярмоленко
Вышел: Пабло Форнальс
76'
Исса Диоп
75'
74'
Ульманн, Максимилиан
Вышел: Йонас Ауэр
62'
Kara, Ercan
Вышел: Grull, Marco
62'
Фунтас, Таксиарчис
Вышел: Kitagawa Koya
Власич, Никола
Вышел: Ланзини, Мануэль
62'
Нобл, Марк
Вышел: Соуцек, Томаш
62'
Майкл Антонио
Вышел: Джаррод Боуэн
62'
62'
Греймл, Лео
Вышел: Филип Стойкович
57'
Греймл, Лео
44'
Срджан Граховац
ГООЛ! Деклан Райс
29'
2
Впевнена перемога "молотобійців". Підопічні Мойеса тримали в напрузі оборону суперника упролдовж всього матчу, за винятком закінчення гри. Щоправда, і тоді лондонці зуміли забити гол, вдало зігравши у позиційному наступі. Непогана гра від Ярмоленка, проте більшість моментів він створив собі сам, адже підтримки від партнерів видно не було.
Матч завершено!
90+4'
ГОООЛ! Бенрахма подвоює перевагу господарів! Боуен віддав передачу на алжирця у штрафний майданчик, а він з-під опонента влуив у дальній кут з лівої частини воротарського майданчика. Клас.
90+3'
Гартнер потягнув удар Форнальса (Вест Гем) з лінії штрафного майданчика.
90'
П'ять хвилин ще зіграють команди у другому таймі.
89'
Боуен головою виніс подачу "Рапіда" від кутового прапорця.
89'
Тепер вже Доусон (Вест Гем) перервав простріл Ауера.
85'
Ареола збрав до рук простріл Ауера (Рапід).
81'
Любічич вийшов замість Петровича (Рапід).
81'
Боуена (Вест Гем) Форнальс вивів сам на сам з голкіпером, але Джеррорд не туди пішов: англієць змістився праворуч, де був опонент. Далі Боуен пробив вже вище воріт, хоча і обіграв воротаря.
77'
Боуен (Вест Гем) сам перебував на правому фланзі, тікав від опонента, але у підкаті кинджально в нього забрав м'яч Емануель.
76'
Ярмоленко не догравє до кінця матчу. Замість нього вийшов Форнальс.
75'
Діоп отримав попередження за фол у верховій боротьбі: зіграв ліктем проти суперника.
74'
Ауер вийшов замість Ульманна (Рапід).
73'
Після перегляду VAR арбітр розвів руками. Грюль справді зачепився сам собі за ногу. Джонстон не торкався австрійця.
70'
Арбітр ставить пенальті у ворота "Вест Гема"! Грюль впав у боротьбі з Грюлем.
68'
А тепер і Ярмоленко відібрав м'яч. Лише так може отримати шанс відчути гру Андрій не доходить до нього круглий снаряд.
65'
"Рапід" біг в атаку, але Діоп зіграв у відборі. Важко гостям біля штрафного майданчика Ареола.
63'
Господарі відповіли потрійною заміною. Нобл, Влашич і Антоніо пішли, Соучек, Лансіні та Боуен вийшли.
62'
Подвійна заміна у гостей. Грюль, Стойкович і Кітагава вийшли замість Кара, Граймль і Фунтаса.
60'
Влашич (Вест Гем) головою ледь зачепив м'яч після навісу.
57'
Граймль (Рапід) зіграв у ногу Антоніо. Жовта карточка для австрійця.
56'
Знову Ярмоленко зіграв у захисті. На пару з Джонсоном забрали м'яч у Петровича.
49'
Влашич (Вест Гем) низом пробив з-за меж штрафного майданчика. М'яч прилетів в руки Гартлеру.
47'
Грубо зіграли проти Ярмоленка в центрі поля. Андрій трохи покорчився на полі і підвівся. - зможе продовжити гру.
Другий тайм розпочався!
Цілком заслужили господарі на перевагу у рахунку. На два влучання у каркас воріт від "Вест Гема" "Рапід" відповідав хіба що неакцентованими ударами. Ярмоленко теж приклався до створення голу, записавши до свого активу передгольовий пас. Андрій багато іде в боротьбу, хоча більше "молотобійці" грають все-таки через інший фланг.
Перерва у матчі.
45'
До першого тайму була додана одна хвилина.
44'
Жовта для Граховаца. Зірвав атаку півзахисник, збивши Бенрахму.
43'
Ярмоленко чудового відпрацював у захисті під час контратаки гостей. Андрій у підкаті перервав передачу на гравця "Рапіда", котрий міг вийти на хорошу позицію.
42'
Доусон (Вест Гем) пробив повз ворота після навісу від кутового прапорця.
Австрійські фанати дуже сильно шумлять. "Вест Гем" не почуває себе, як вдома.
41'
Дісталося Ярмоленку по ногах в центрі поля.
Забитий гол став уже другим для Райса в єврокубках.
39'
Затримався Ярмоленко (Вест Гем) за лінією останнього захисника. Офсайд у українця.
38'
"Рапід" теж знайшов свій момент. М'яч дійшов до Фунтаса котрий помилився і не зміг прийняти передачу під удар у штрафному майданчику. Зрештою Арасе пробив по горобцях. Передав Бенрахмі привіт.
34'
Знову навіс Нобла (Вест Гем) зі стандарту неточний. Вибили м'яч захисники.
33'
Ярмоленко (Вест Гем) обігрався з Антоніо, Майкл віддав на Бенрахму, котрий вперіщив напевно за стадіон.
29'
Все-таки забиває Вест Гем! Ярмоленко красиво закинув у розріз на Антоніо, а той віддав поперек поля на Райса, котрий влучив уже в порожні ворота.
27'
Доусон (Вест Гем) після подачі від кутового прапорця влучив у ліву стійку! Голкіпер нічого би вже не вдіяв. Щастить гостям.
26'
Нобл (Вест Гем) зі стандарту навісив у руки Гартлеру.
22'
Петрович (Рапід) намагався з лету пробити з меж штрафного майданчика, але влучив в захисника.
21'
Гості винесли подачу Крессвелла (Вест Гем) від кутового прапорця.
21'
Навіс Бенрахми (Вест Гем) перелетів увесь штрафний майданчик.
16'
Розіграли кутовий "молотобійці" коротким пасом, але не створили момент.
14'
Удар Фунтаса (Рапід) парирував Ареола. Без особливої небезпеки.
9'
Ярмоленко закинув правою ногою у штрафний майданчик - неточно.
8'
Райс (Вест Гем) знайшов Антоніо красивим пасом у штрафній зоні суперника, але той не зміг переграти воротаря. Щоправда, VAR би все одно не дав зафіксувати цей гол - був офсайд.
7'
Райс (Вест Гем) після навісу зі стандарту головою влучив у стійку! На добиванні першим був Діоп, м'яч від якого проскакав трохи ліворуч від стійки воріт.
2'
Кара (Рапід) намагався перекинути голкіпера з дальньої відстані, але запустив м'яч далеко повз ворота.
Матч розпочався!
Стали відомі стартові склади команд:
"Вест Гем": Ареола - Джонсон, Доусон, Діоп, Крессвелл - Нобл, Райс, Бенрахма - Ярмоленко, Антоніо, Влашич.
"Рапід": Гартлер - Емануель, Граймль, Віммер, Ульманн - Петрович, Граховац - Арасе, Кнасмюллер, Фунтас - Кара.
Вітаємо всіх шанувальників єврокубків! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу другого туру групового еатпу Ліги Європи між "Вест Гемом" та "Рапідом".