В ООН засудили удар по заводу з виробництва шахедів у Татарстані


Підприємства ВПК названо цивільними об'єктами

В ООН засудили удар по заводу з виробництва шахедів у Татарстані

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine


В ООН засудили удар по заводу з виробництва дронів-камікадзе "Шахед" у російському Татарстані 2 квітня.

Про це заявив прес-секретар Генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік.

Організація поставила цей удар в один ряд з атакою армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) по консульству Ірану в Сирії.

"Ми виступаємо проти і закликаємо припинити будь-які атаки на громадянську інфраструктуру", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора дрони вперше атакували підприємства в Татарстані. Під удар потрапили два підприємства в Єлабузі та Нижньокамську: НПЗ та завод, де, ймовірно, виробляються "Шахеди".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ООН
Опублікував: Олександр Бураков
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Djon (Україна)
недоорганізація оон, йди за руським кораблем
Відповісти
3
1
Повернутись до новин
Коментарі 15
avatar
Djon (Україна)
недоорганізація оон, йди за руським кораблем
Відповісти
3
1
download1 (huyersk)
клоунська організація
Відповісти
1
1
avatar
Spokoyno (Київ)
Тобто чинуші ООН засудили жертву агресії! Як же вона посміла відбиватися! Цим недоумкам невідомо, що спираючись саме на такі рішення орда буде нищити міста і селища в Україні! А ще пару таких "рішень" і хуЙло для "самозахисту" ядерні боєголовки використає!
Відповісти
0
1
Prideman (Lviv)
І що? Вони лише на це і здатні: висловлювати занепокоєння і засуджувати. Абсолютно імпотентна організація, яка вже не вперше доводить свою повну непридатність щось вирішити. Паразит на тілі світового суспільства, ООН давно потрібно розпустити.
Відповісти
2
0
Динамист (Киев)
Якщо так сасуджують, як удари по драмтеатру та род.будинку в Маріуполі,бомбардування Харкова,Бучу та інші злочини раські,то я Вас умоляю,навіть можуть викликати велике-превелике занепокоєння
Відповісти
2
1
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
А не пішли би ви....
Відповісти
2
1
Alex_ForzaMilan (Корсунь )
ООН - це імпотентна організація, яку спонсорує русня. Теж саме Папа римський, такий же руснявий імпотент.
Відповісти
2
2
avatar
Michael-K (Івано-Франківськ)
В них взагалі є межа лицемірства???
Відповісти
3
1
Джим Слэйд (Харьков)
В них РФ - член Ради безпеки
Відповісти
3
1
avatar
Американец 2000
Вообще на фоне каждодневных бомбёжек Украины , это звучит как издевательство (((((((
Відповісти
2
2
Alex_ForzaMilan (Корсунь )
Ти ж наче раніше Бандеру і Зозуля нацистами називав? Чи ч помиляюсь?
Відповісти
2
1
avatar
Американец 2000
Помиляешься !!! После 2-х месяцев нахождения в подвалах Харькова , прячась от бомбёжек - полностью поменялось мировозрение ! Не знаю что я там говорил раньше , теперь понял что действительно Бандера - Герой Украины , так же как и то что Зозуля - патриот !!! И ненавижу я всех росиян и всё руское (((( Язык постепенно искореняю !
 
4
3
tekutiev (донецк,Украина)
можете жаловаться и дальше .....продажные
Відповісти
1
1
avatar
Американец 2000
Небензя там написал жалобу что ли ???
Відповісти