"Він повертається": Леонід Кучук - новий головний тренер Руху


Він і справді повернувся

"Він повертається": Леонід Кучук - новий головний тренер Руху

Фото: fcrukh.com / Автор: неизвестен


Сайт львівського "Руху" представив нового головного тренера - ним став Леонід Кучук. Раніше сьогодні був звільнений Іван Федик.

Повідомляється, що Леонід був присутній на вечірньому тренуванні команди, але безпосередньої участі в процесі не брав. Після заняття керівництво представило Кучука як нового головного тренера гравцям.

Раніше Леонід тренував "Рух" з лютого по листопад 2019 року, покинувши команду, коли та перебувала на першому місці в Першій лізі. Вважається, що тренер став основоположником майбутнього успіху та виходу в Прем'єр-лігу.

Читайте такожЛеонід Кучук може повернутися до Львова – ЗМІ

Останнім клубом в кар'єрі білоруського тренера було мінське "Динамо".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Бутига (Чернигов)
Прошлый раз уходил под россказни ,что команда показывает некрасивый,оборонительный футбол. Теперь ,надо понимать, тот футбол стал вполне себе красивый.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 14
Бутига (Чернигов)
Прошлый раз уходил под россказни ,что команда показывает некрасивый,оборонительный футбол. Теперь ,надо понимать, тот футбол стал вполне себе красивый.
Відповісти
0
0
avatar
palmotron (Бровари)
Файний тренер! Удачі Руху!
Відповісти
0
1
Весела Дача (Кривий Ріг)
sticker
Відповісти
0
0
Smooth da Hustler (Львів)
Козловський довів що він пизд...нГоловне гра, федика не буде звільнено...)))
Відповісти
0
1
TarasLviv2019 (LVIV)
Воооопшем щось думають за результат. Федик хай залишається в клубі! він дуже перспективний!
Відповісти
0
0
LAZ E183 (Рига)
Федик, попри відсутність тренерського досвіду, міг дістати команду з психологічної ями після програшів. А от в Безсмертного, боюся, може не вийти. Чомусь Львів сильніше за Рух піддається відчаю після поразок — це показують жахливі смуги з Мазяром, кінцівка тренерства Мелікяна.
Відповісти
0
1
TarasLviv2019 (LVIV)
Та при чому тут Мелікян чи Мазяр. На контору Львів грає, як і всі клуби загалом. Але думають за результат. інколи.
 
0
2
LAZ E183 (Рига)
Та ні, це в них дуже давня хвороба впадати а ступор. Згадайте як починав Юрчишин в 2008, це їх прямо переслідує. Рух такого не має, оговтується швидше. Львовому часом щоб вилізти з чергової прірви доводилося міняти тренера
 
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
Не стабилен он в своих контрактах... часто уходит внезапно. А тренер отличный!!!
Відповісти
6
0
LAZ E183 (Рига)
Давно пора. Однак мене бентежить лише одне: чому Кучук в жодному клубі надовго не затримується?
Відповісти
6
0
sokolovskiy-golitsyn (Utrecht)
білоруси кажуть, що Кучук дуже товаришує з зеленим змієм
Відповісти
2
0
Kristo (Львов)
Толковый тренер
Відповісти
7
1
Фк Гарт (Львів)
Нпоганий варіант. Залишається тільки одне запитання чому не перед сезоном?
Відповісти
8
1
Prideman (Lviv)
НАРЕШТІ!)))
Відповісти