Ворскла - Динамо онлайн трансляция матча

Премьер-лига - 20 октября 2018, 17:00 - Ворскла им. Алексея Бутовского
Полтава
0 - 1
Киев
30' Виталий Буяльский 40' Виктор Цыганков
59' Томаш Кадар 70' Сергей Сидорчук Вышел: Виталий Буяльский 71' Сидклей Вышел: Виктор Цыганков 72' Николас Карека Вышел: Юрий Коломоец 82' Михаил Сергийчук Вышел: Нажиб Якубу 84' Вадим Сапай
Последние матчи - Динамо
90+1'
Денис Гармаш
90+2'
Назарий Русин
Вышел: Владислав Супряга
Вадим Сапай
84'
Михаил Сергийчук
Вышел: Нажиб Якубу
82'
Николас Карека
Вышел: Юрий Коломоец
72'
71'
Сидклей
Вышел: Виктор Цыганков
70'
Сергей Сидорчук
Вышел: Виталий Буяльский
59'
Томаш Кадар
40'
Виктор Цыганков ГООЛ!
30'
Матч завершено!
90+5'
Шепелєв б'є по воротах, але удар блокований
90+3'
Сідклей увійшов в штрафний майданчик і пробив - Шуст врятував свою команду
90+2'
Владислава Супрягу замінює Назарій Русин
5 хвилин компенсував головний арбітр зустрічі
90'
Сідклей потрапив у офсайд
89'
Ворскла намагалася організувати швидку атаку, але м'яч в межах поля не втримав Ребенок
87'
Після вкидання ауту захисники Динамо не дали пробити по воротах Кулачу
85'
Гра без воріт. Основні події розгортаються в центральній частині поля
83'
Денис Гармаш отримує попередження за грубий фол у попередньому епізоді
82'
На поле виходить Михайло Сергійчук, який змінює Наджеба Якубу
79'
Динамо вдалося перехопити ініціативу, але поки гра без моментів
77'
Пауза у грі. Пошкодження зазнав Супряга
75'
Скляр виконав навісну передачу в штрафний майданчик Динамо - точно до рук Бойка
74'
Ворскла продовжує атакувати, проте господарів поля підводить брак при виконанні завершальної передачі
72'
Перша заміна у Ворскли. Юрій Коломоєць залишив поле, у гру вступив Ніколас Карека
71'
Ще одна заміна в Динамо. Сідклей змінив на полі Віктора Циганкова
70'
Віталія Буяльського замінює Сергій Сидорчук
69'
Подача від кутового прапорця не завершилася ударом
69'
Ворскла продовжує атакувати і заробляє кутовий
67'
Ворскла довго комбінує і притиснула Динамо до своїх воріт. Завершив атакувальну роботу полтавців дальнім ударом Пердута - вище воріт
65'
Атака Динамо завершилася навісною передачею від Морозюка, яку перервав Шуст
63'
Ребенок точною навісною передачей знайшов в штрафному майданчику Кулача, але пробити по воротах форварду не дали захисники Динамо
61'
Буяльський вирішив пробити з далекої відстані - слабко і невлучно
60'
Буяльський увійшов у вільну зону, але звідти виконав передачу у нікуди
59'
Кадар проявив надлишкові емоції і відштовхнув Кулача, за що був покараний
57'
Йде гра на зустрічних курсах. В Динамо техніку продемонстрував Супряга, обігравши двох суперників, але його передача була заслабкою і м'яч не дійшов до Циганкова
54'
Коломойця забули в центрі штрафного майданчика, але форвард не зумів нормально прийняти м'яч і він відскочив до Бойка
53'
Гармаш був першим на підборі, просунувся вперед і пробив - Чеснаков блокував удар
53'
Циганков виконав навіс на дальню стійку - захисники винесли м'яч
51'
Пердута прийняв м'яч після вкидання ауту, точним пасом знайшов в штрафному майданчику Кулача. Після удару форварда Ворскли Бойко врятував киян, відбивши ногою шкіряну кулю
49'
Супряга прийняв передачу партнера , увійшов в штрафний майданчик, але віддав дуже невдалу передачу, яку перехопили захисники Ворскли
47'
Небезпечний простріл від Миколенка в штрафний майданчик Шуста, але там нікого з гравців киян не було
46'
Ворскла одразу ж отримала право на штрафний, але подача Ребенка не знайшла гравців полтавської команди
Розпочався другий тайм!
Кінець першого тайму! Перерва!
43'
Кадар пробив після навісу з кутового - м'яч пройшов вище поперечки
42'
Морозюк намагався прорватися до воріт суперника, але у боротьбі з ним м'яч на кутовий вибив Пердута
40'
Супряга отримав матч на фланзі і просунувся у штрафний майданчик Шуста, після чого виконав прострільну передачу,я ку сильним ударом замкнув Циганков
39'
Перспективна атака вимальовувалася у Динамо, але Морозюк потрапив у офсайд
38'
Ворскла отримала право на штрафний удар, але невдало розіграла полтавська команда стандарт
36'
Знову Коломоєць потрапляє у офсайд
35'
Коломоєць не витримав лінію з захисниками і потрапив у положення поза грою
33'
Пердута розігнав атаку правим флангом, але не зумів проти захист київської команди
31'
Більше м'ячем володіють футболісти Динамо, проте без особливого просування вперед
29'
Швидка атака Динамо. Буяльський входить в штрафний майданчик і падає... Арбітр дістає жовту картку. Чиста симуляція від киянина
28'
Знову Кадар надійно грає, цього разу угорець завадив пробити по воротах Кулачу
26'
Якубу увірвався в штрафний майданчик Динамо і прострілив, Кадар не дав Коломойцю замкнути простріл легіонера
25'
Сапай планував виконати навісну подачу, але м'яч злетів з ноги і залишив межі поля
23'
Гармаш потужно пробив по воротах Шуста - голкіпер не зумів втримати м'яч,але і гравців Динамо поряд не було, щоб добити
22'
Ще один кутовий від Динамо завершився швидкою атакою Ворскли, але Ребенок не зумів втримати м'яч в межах поля
21'
Шуст кулаками вибиває м'яч з своїх володінь
20'
Швидка атака Динамо. Морозюк з Буяльським покомбінували, але Якубу встиг вибити м'яч на кутовий
19'
Ребенок виконав подачу від кутового прапорця - Кензьора виніс головою м'яч подалі від воріт
18'
Суддя зафіксував офсайд у Гармаша, хоча як показав повтор, лайнсмен помилився
17'
Динамо отримало право на штрафний. Морозюк виконав подачу, а Миколенко головою підрізав м'яч у дальній кут - повз площину воріт
15'
Ворскла отримала право на кутовий, після розіграшу якого пробив Кулач - повз ворота
14'
Динамо намагається знайти шляхи до воріт Шуста, але знову надійно грають захисники господарів поля
11'
Гармаш головою скинув м'яч на Супрягу, а той в свою чергу віддав під удар Циганкову - всього кілька дециметрів повз стійку пройшла куля
10'
Ребенок виконав навісну подачу - Бурда виграв верхову боротьбу і вибив м'яч на партнера
9'
Супряга отримав передачу у вільній зоні увійшов в штрафний майданчик і пробив. Слабко і точно в руки Шусту
7'
Швидка контратака Ворскли, але Ребенок вирішив впасти під час боротьби за м'яч, випрошуючи штрафний. Арбітр зустрічі - Анатолій Абдула , показав жестом, що потрібно підніматися
7'
Супряга намагався зачепитися за м'яч і заробив кутовий, проте його кияни розіграли погано
5'
Ще одна атака киян зупинилася біля володінь Шуста через вдалі дії захисників Ворскли
3'
Циганков і Шепелєв намагалися пройти правим флангом, але Чеснаков зіграв надійно і вибив м'яч в аут
1'
Динамо одразу ж пішло вперед, проте захист господарів не пускає гравців гостей до свого штрафного майданчика
Матч розпочався!
Запасні киян: Бущан, Сидорчук, Че Че, Сідклей, Калітвінцев, Піваріч, Русин
Динамо: Бойко, Кендзьора, Миколенко, Бурда, Кадар, Морозюк, Циганков, Гармаш,Буяльський, Шепелєв, Супряга
Запасні полтавської команди: Ткаченко, Сергійчук, Мисик, Карека, Одарюк, Мартиненко, Чижов
Ворскла: Шуст, Пердута, Сапай, Даллку, Якубу, Чеснаков, Скляр, Шарпар, Ребенок, Кулач, Коломоєць
Склади команд:
Доброго дня, шановні читачі! Розпочинаємо текстову онлайн-трансляцію матчу 12-го туру УПЛ між "Ворсклою" та "Динамо".